كدخبر: ۱۶۱۹۶
تاريخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیر کل تعاون استان بوشهر:
افراد بیکار جویای کار جهت ثبت نام به سایت مراجعه نمایند
رازنیوز:جعفری مدیر کل تعاون استان بوشهر از افراد بیکار جویای کار خواست تا با مراجعه به سایت www.icm.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .


جعفری مدیر کل تعاون استان بوشهر از افراد بیکار جویای کار خواست تا با مراجعه به سایت www.icm.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .
وی افزود افراد مذکور جهت ساماندهی , آموزش و توانمند سازی به بنیاد توسعه و کارآفرینی تعاون استان معرفی می شوند و در صورت نیاز به آموزش به اداره کل فنی و حرفه ای جهت کسب مهارت معرفی خواهند شد و پس از انجام مراحل فوق از طریق بخشهای مختلف اقتصادی استان با ارائه طرح توسط دستگاه های اجرایی مربوطه که توسط کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان مورد تأیید قرار گرفته است می توانند در یکی از بخشهای اقتصادی در قالب تعاونی یا فردی فعالیت نمایند. شایان ذکر است سایت وزارت تعاون از جامع ترین سایتهای ثبت نام متقاضیان جویای کار کشور می باشد که در شورای عالی اشتغال کشور مورد تأیید قرار گرفته است .
نظرات بینندگان:
اینجانب فارغ التحصیل در رشته اقتصاد بازرگانی از دانشگاه ملی ارومیه در سال 1380 می باشم. سال 90 فرا رسید کماکان بیکار و از جذب در دستگاههای دولتی ناامیدم و شرمنده اعضای خانواده ام هستم و در آزمون استخدامی 88 اداره کار استان آذربایجان شرقی شرکت و موفق به اخذ رتبه اول در آزمون علمی و کسب نمرات بالاتر در مصاحبه تخصصی و گزینش بودم ولی متاسفانه با پیگیریهای بعدی مشخص شد که مسئولان گزینش استان حق بنده را تضییع و بنده را بعنوان ذخیره انتخاب نموده اند و نفر دوم آزمون آقای ؟ که بعنوان برادر شهید می باشد جهت فراخوانی و اشتغال دعوت نمودند که آقای ؟ قبلا آموزشیار نهضت سواد آموزی بودند. امیدوارم خداوند منان به بنده رحم کند تا شغل بیابم.
تلفن همراه 09149268932
اینجانب فارغ التحصیل کاردانی رشته متالوژی 30 ساله و بیکار میباشم. و همچنان به دنبال کار.
اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی که جویای کار می باشم ولی متاسفانه برای خانمها اصلا تو این رشته کار نیست
* نام:
ايميل:
* نظر: